+420 721 885 381 info@sanace-strech.cz

Tlaková chemická injektáž

Tlaková chemická injektáž je nejúčinnější dlouhodobou ochrannou dřeva – až po životnost stavby.

 

  • Je časově nenáročná.
  • Budovu lze využívat i v průběhu prací.
  • Dřevo je chráněno na desítky let.

 

Tlakovou chemickou injektáží napouštíme dřevo zevnitř. Tímto způsobem zlikvidujeme larvy různých druhů dřevokazného hmyzu i zárodky dřevokazné houby.

 

Larvy dřevokazného hmyzu mohou ve dřevě žít a škodit až 10 let, než dospějí a vylezou na povrch. Klíčivost hub a plísní je až 6 let. Na první pohled se u stavebního dřeva těžko odhaluje, jestli není napadené již z lesa nebo pily, proto doporučujeme tlakovou chemickou injektáž použít i preventivně.

 

  1. Odstraníme napadené dřevo.

  2. Navrtáme injektážní vrty a naklepeme injektory.

  3. Dřevo napustíme účinnými chemickými látkami.

  4. Provedeme povrchovou chemickou úpravu pomocí tlakového nástřiku.

 

Chemický roztok se do dřeva napouští pod tlakem až 250 barů. Roztok zůstává uvnitř dřeva, poté se vstřebá a dřevo zůstává chráněno do konce své životnosti.

Napište nám

Pokud máte zájem o naše služby nebo jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás nebo si napište o bezplatnou kalkulaci. Sídlo máme v Polné u JIhlavy, ale přijedeme za Vámi po celé České republice.

*
*
Loading...

Orientační ceny naleznete na stránce Ceník

ceník

Výměna dřevěných trámů a krovů

Pokud došlo k nenávratnému poškození dřevokaznými houbami nebo hmyzem, nabízíme výměnu či opravu dřevěných krovů a trámů.
VÍCE

Zateplení foukanou vatou

Provádíme také zateplení domů, bytů i nebytových prostor minerální foukanou vatou. Více na stránkách Foukaná vata Michal Došek.
PŘEJÍT